Ekodesign Metodické listy pro využití (nejen) na úrovni základních škol

Obsah hlavního článku

Jana Dlouhá
https://orcid.org/0000-0002-9660-5594

Abstrakt

Na konci roku 2023 vznikly Metodické listy pro učitele základních škol, a v březnu 2024 proběhla beseda s aktéry, kteří znají (často teprve vznikající) předpisy a/nebo mají zkušenosti z praxe. Pokud vás téma zajímá, rozhodně si – kromě přečtení následujících řádků a případně i celého souboru metodických listů – na uvedeném odkaze poslechněte záznam jednotlivých přednášek nebo si prohlédněte prezentace. Ukazují totiž ne tak vzdálenou budoucnosti, která nás (snad, pokud ne-dojde k něčemu nepředvídanému) čeká.

Metriky

Metriky se nahrávají ...

Podrobnosti článku

Jak citovat
Dlouhá, J. (2024). Ekodesign: Metodické listy pro využití (nejen) na úrovni základních škol. Envigogika, 19(1). https://doi.org/10.14712/18023061.674
Sekce
Inspirace
Biografie autora

Jana Dlouhá, Univerzita Karlova, Centrum pro otázky životního prostředí

Odpovědný redaktor Envigogiky. Výzkumník v Centru pro otázky životního prostředí UK, spoluzakladatel znalostní báze Enviwiki; vice-prezident mezinárodní sítě vysokých škol Copernicus Alliance. Zabývá se transformací vzdělávacího systému i metod; k odborným zájmům patří elektronická média, otevřené vzdělávací zdroje, sociální učení a participativní postupy ve veřejném dialogu.